Moderndom

Kominki Gazowe

Firma Moderndom Tomasz Kwiatkowski  zajmuje  się sprzedażem, i montażem kominków gazowych od 2004  roku.

Urządzenia  działajace można zobaczyc  w salonach kominkowych

Kraków ul Zakopiańska 56 A

Trzebinia ul Długa 41A

 Nowoczesne technologie przyzwyczaiły nas do tego, że wnętrza mają być jednocześnie piękne i funkcjonalne.

O tym, jakie przedmioty wybieramy do domu, decydują wygoda ich użytkowania i bezpieczeństwo. Kominki gazowe to genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się cieszyć blaskiem i ciepłem ognia  .Za sprawą jednego pstryknięcia rozkoszować się zarówno pięknem igrających płomieni, jak i przyjemną temperaturą.

Kominki gazowe można instalować niemal w każdym pomieszczeniu. Nie wymagają bowiem tradycyjnego komina. Urządzenia można podłączyć do systemu przewodów koncentrycznych, które wystarczy wyprowadzić poza ścianę budynku lub dach.  Nawet właściciele niewielkich powierzchni mogą się cieszyć realistyczną wizją ognia, tak jak w tradycyjnych kominkach. Ogromną zaletą jest także to, że urządzenie korzysta z gazu ziemnego lub LPG, który jest nie tylko ekologiczny, ale i ekonomiczny.

 Wiele osób rezygnuje z kominka, mając w głowie żmudne godziny poświęcane na przygotowanie drewna na opał, jego wysuszenie, a potem wynoszenie popiołu i czyszczenie paleniska. W przypadku kominków gazowych  obsługa to właczenie , ewentualnej regulacji wysokości płomienia i wyłączenia. A wszystko za pomocą pilota lub telefonu. Urządzenie włącza się równie łatwo jak telewizor.

W ofercie posiadamy kominki gazowe takich firm jak :

-Kal-Fire  posiada opatentowany generator iskier, podświetlenie LED paleniska

zobacz film

-Faber

-Dru

-Bell fire

-kratki.pl

-i wiele innych

Zapraszamy do kontaktu, przyjazd, projekt, doradztwo wycena gratis!