Moderndom

Kominki gazowe faber

Wkłady do zabudowy Faber to klasa sama w sobie ze względu na ich piękne wykończenie i niepowtarzalny efekt płomieni. Dekorację wnętrza stanowią sprawiające wrażenie naturalnych szczapy drewna lub rozmaite rodzaje ozdobnych kamieni. Urządzenia te dostępne są w różnych wersjach, rozmiarach oraz z możliwością wyboru wielu materiałów dekoracyjnych. Oznacza to, że istnieje kominek, który wpasuje się idealnie w wystrój Twojego wnętrza.

Kominki gazowe Faber cechuje zaawansowana technologia oraz nowoczesność wykonania, które zawsze zapewniają wspaniały obraz zjawiskowych płomieni. Moglibyśmy długo wnikać w szczegóły techniczne, ale wolelibyśmy jednak skupić się dlaczego doskonale wpasują się one w Twoją przestrzeń życiową.

Seria MatriX oferuje wszystko, co najlepsze w produktach Faber. Są one wyposażone w najnowszy system sterowania Honeywell, który gwarantuje bezpieczną oraz nienaganną pracę urządzeń. Wraz z aplikacją Faber ITC kominek jest łatwy w obsłudze i zapewnia perfekcyjne funkcjonowanie.

Czy wybrałeś już swój wymarzony model kominka Faber? Specjalnie dla Ciebie zostanie on zbudowany, wykończony i przetestowany przez zespół Faber.

Stwórz swój własny kominek

Linia MatriX charakteryzuje się budową modułową. Pozwala ona na precyzyjny dobór modelu, który najlepiej eksponuje widok na palenisko, wymiarów urządzenia, dekoracji wnętrza oraz jego wykończenia. Nawet sam ogień jest kwestią wyboru – wersje gazowe mogą być zasilane gazem ziemnym lub propanem. Proste i wygodne rozwiązanie.

To Ty tworzysz swój kominek MatriX

Bez względu na indywidualne upodobania, urzekający opatentowany efekt ognia wpasowuje się w każdy gust, rozpalając w nas chęć dzielenia się swoimi historiami. Budowa modułowa naszych kominków daje opcje wyboru spośród wielu modeli, formatów oraz elementów dekoracji paleniska

Przykładowe aranżacje część 1

Kominek wolnostojący jako punkt centralny pomieszczenia

Kominek wolnostojący tworzy punkt centralny pomieszczenia. W dosłownym tego słowa znaczeniu! Wspaniale jest zrelaksować się przed pięknym obrazem tańczących płomieni. Efekt ognia porównywalny jest do tego w gazowych wkładach kominkowych: pełny i bogaty bez względu na wysokość płomieni. Dekorację paleniska stanowią ozdobne szczapami drewna, które do złudzenia przypominają te naturalne lub białe kamyki Carrara.

Wolnostojące kominki Faber wyposażone są w najnowszą technologię, a ich obsługa nie jest skomplikowana. Urządzenia te dostępne są w wielu różnych wersjach, w tym naściennej, z pionowymi lub poziomymi polanami oraz z frontowym lub trójstronnym widokiem na palenisko. Bogaty wachlarz modeli wolnostojących sprawia, że każdy odnajdzie kominek, który doskonale wpasuje się w indywidualny styl oraz aranżację wnętrza.

Przykładowe aranżacje część 2