Moderndom

Systemy kominowe

SYSTEMY KOMINOWE

Kominy Poujoulat to szeroka gama systemów kominowych idealnie nadających się do nowych i istniejących budynków. Estetyczne zakończenie, dowolny kolor RAL to tylko niektóre z możliwości personalizacji komina w Twoim domu.

KOMIN NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU

Czy wiesz, że decydując się na instalację komina Poujoulat zyskujesz swobodę w projektowaniu obudowy Twojego kominka? Twój kominek może przyjąć lekką formę umieszczoną w dowolnym miejscu pomieszczenia, niekoniecznie przy ścianie. Komin wewnątrz budynku będzie dodatkowo pełnił funkcje estetyczne.

LUMINANCE

OPTIMALE

TRADINOV

KOMIN WEWNĄTRZ BUDYNKU

Budujesz nowy dom, a może remontujesz istniejący? Chciałbyś wyposażyć go w kominek? Z kominami Poujoulat to łatwe i możliwe. Komin to ważny element architektury budynku. Wybór komina jest równie istotny jak wybór dachówki, okien czy parapetów. Wpływa on na ogólny wygląd domu.

RODZAJE PODŁĄCZEŃ KOMINOWYCH

RODZAJE WKŁADÓW KOMINOWYCH

Więcej informacji znajdą Państwo na STRONIE PRODUCENTA.

Profesjonalne systemy kominowe umożliwiają odprowadzanie spalin z urządzeń grzewczych niezależnie od tego, jakim paliwem są zasilane. Proponujemy również przyłącza kominowe, wykonane z blachy czarnej o grubości 2 mm łączące wkład kominkowy i systemy kominowe – ceramiczne oraz stalowe. W ofercie posiadamy systemy kominowe przeznaczone do usuwania spalin z nowoczesnych kotłów gazowych wyposażonych w zamkniętą komorę spalania. Uzupełnieniem asortymentu systemów kominowych DARCO są akcesoria kominowe, takie jak regulator ciągu kominowego – dostępny w wielu wersjach czy pokrętła szybra do kominków.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na STRONIE PRODUCENTA.