Moderndom

Piece wolnostojące Romotop

Piece wolnostojące Romotop

Już ponad milion gospodarstw domowych na całym świecie cieszy się z produktów marki ROMOTOP. Każdy produkt, który opuszcza zakład produkcyjny w Suchdole nad Odrą, jest efektem wspólnego wysiłku wszystkich 500 pracowników. Dzięki nowoczesnej bazie produkcyjnej, kompetentnym pracownikom i wyspecjalizowanym sprzedawcom marka ROMOTOP należy do europejskich liderów w tej branży. Zrobotyzowany w znacznym stopniu proces produkcyjny przebiega na 30 000 m2. Elastyczność dostaw do odbiorców jest wspierana przez ogromną powierzchnię magazynową praz własny transport samochodowy.

Piece i wkłady kominkowe ROMOTOP oferują swoim użytkownikom pierwszej klasy wzornictwo, najwyższej jakości wykonanie oraz innowacyjne rozwiązanie procesu spalania drewna. Szerokie spektrum produktów zaspokoi potrzeby standardowych i energooszczędnych domów. Energia cieplna może być magazynowana w obudowie akumulacyjnej lub rozprowadzana za pośrednictwem płaszcza wodnego po całej powierzchni budynku. Do wyboru dostępne są obudowy z ręcznie produkowanej ceramiki lub kamieni naturalnych.

W zakresie projektowania, rozwoju i jakości spalania Romotop należy do innowatorów. Obecnie coraz częściej stawiane są ambitne cele w branży pieców i wkładów kominkowych. W przeciwieństwie do czasów minionych, oczekiwane są od nas obecnie nie tylko doznania estetyczne, ale przede wszystkim wysoka funkcjonalność produktu, jego wysoka efektywność i przyjazność dla środowiska. Nasze produkty coraz częściej stają się głównym źródłem ciepła w nowoczesnych energooszczędnych domach. Nasz zespół innowacyjny ciągle udoskonala piece kominkowe w kierunku produktów wysoce wydajnych i czysto pracujących. Dzięki swojemu kodeksowi etycznemu firma Romotop zawsze promuje w swoich innowacyjnych rozwiązaniach ekologię i ekonomiczne aspekty eksploatacji.

Celem zespołu innowacyjnego jest wprowadzenie nowych rozwiązań technicznych, szczególnie w zakresie projektowania komór palenisk, wewnętrznych kanałów spalinowych oraz sterowania procesem spalania. Rezultatem tych wysiłków już dziś są produkty osiągające bardziej stabilny przebieg spalania w szerokim zakresie mocy cieplnych. 

Piece kominkowe Romotop reprezentują najlepsze wzornictwo, wykonanie i jakość zastosowanych materiałów. Szeroka gama modeli i warinatów okładzin nie narzuca żądnych granic Twoim oczekiwaniom ani Twojej wyobraźni. Wysoka wydajność oraz ekologia spalania gwarantowane sa dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i innowacyjnemu potencjałowi firmy Romotop.

Kafle ceramiczne sa tradycyjnym, naturalnym oraz sprawdzonym materiałem do wykonywania eleganckich powierzchni urządzeń grzewczych. We wszystkich parametrach jako okładzina pieca są tym najlepszym wyborem. Zdolność kafli ceramiczcnych do akumulacji ceipła jest znana od stuleci. Wielkopowierzchniowa forma ceramiki i nowoczesne kolory szkliw są reakcją na aktualne trendy w architekturze wnętrz. Ceramiczne wykończenie pieca jest bardzo trwałe i praktyczne w codziennym utrzymaniu, wielką zaletą jest trwałość barw także przy wysokich temperaturach.

Akumulacyjne kształtki Romotop są opracowane tak, aby swoim materiałem, konstrukcją i umieszczeniem dodatkowo zwiększały parametry grzewcze Waszego piecyka. Posiadają zdolność szybkiego absorbowania energii podczas aktywnego palenia w palenisku, aby tą zmagazynowaną energię jeszcze przez wiele godzin wypromieniować z powrotem do pomieszczeń po wygaśnięciu ognia.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA.