Moderndom

Piece wolnostojące Defro Home

Piece wolnostojące Defro Home

DEFRO to firma z rodzinnymi tradycjami i kilkudzięsięcioletnim doświadczeniem w pracy z elementami stalowymi. Obecnie jest niedoścignioną polską marką oferującą swoje produkty w całej Europie. Jeden z największych pracodawców w regionie, który nie tylko produkuje urządzenia ale posiada własne laboratorium i biuro konstrukcyjne. Nowoczesny park maszynowy razem z ogromnym zapleczem magazynowym to jeden z sukcesów firmy. Spółka inwestuje i rozwija swoje produkty w zgodzie z dyrektywami europejskiej normy Ecodesign.

Jesteśmy liderem polskiego rynku grzewczego i dbamy nie tylko o ekonomię Twojego ciepła, ale także o jego ekologię. Nasze kominki kozy to źródło ciepła o niebanalnym designie, który wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji Twojego wnętrza. Oferujemy różne wersje kolorów oraz budowy, na nóżkach, z wbudowaną wnęką na drewno oraz w zwartej budowie. Nowoczesne wolnostojące kominki kozy to coraz bardziej popularne źródło ciepła ze względu na łatwość instalacji, wysoką klasę energetyczną i stosunkowo małe wymagania przestrzenne, które sprawiają, że urządzenie można wkomponować nawet w małe pomieszczenia, tym zwiększając także ich potencjał ogrzewania. 

Jeśli szukasz urządzenia, którego zaletą jest łatwość montażu to koza jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Łatwość ich instalacji sprowadza się nie tylko do technicznej strony przedsięwzięcia, ale również do wymagań ze strony użytkownika. Kominki kozy są konstruowane tak, by nie wymagały zabudowy co znacznie zmniejsza wydatki, a zarazem nadaje wnętrzu nowoczesności. Naturalnie łączy się to również większa swobodą wyboru miejsca instalacji – kominki wolnostojące możemy instalować w każdym miejscu, tak długo jak mamy połączenie z kominem.

Więcej informacji znajda Państwo na STRONIE PRODUCENTA.