Moderndom

Paleniska ogrodowe

PALENISKA OGRODOWE

Szykuje się wyjątkowa okazja? Przyjęcie, urodziny, rocznica ślubu? A może po prostu chcesz spędzić wyjątkowy czas z przyjaciółmi lub domownikami? Palenisko ogrodowe to świetne narzędzie do rozpalenia ogniska czy grilla w zaciszu ogrodu lub gdziekolwiek tego potrzebujesz! Zapewnij sobie piękne chwile i bezpieczeństwo przebywania w otoczeniu prawdziwego ognia. Jeśli nie chcesz, aby w Twoim ogrodzie powstało pogorzelisko po tradycyjnym ognisku, palenisko ogrodowe z pewnością spełni Twoje oczekiwania. 

Niezależnie od tego, czy planujesz ognisko w ogrodzie, grill na tarasie czy wyjazd za miasto, palenisko ogrodowe sprawdzi się świetnie. Paleniska ogrodowe możesz stawiać na różnych podłożach. Oferują one pełną stabilność. Ponadto sama konstrukcja palenisk zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Tradycyjne ognisko sprawia mnóstwo kłopotów – zabiera sporo miejsca, wypala trawę, pozostawia odpady, które trudno usunąć. Ponadto nie można zabrać go ze sobą w podróż. Z paleniskiem ogrodowym wszystko jest możliwe. Jego opróżnianie jest banalnie proste, a mobilność i kompaktowość sprawia, że możesz zabrać je wszędzie, gdzie tylko chcesz!

OGRZEWACZE GAZOWE

Ogrzewacz gazowy zapewni wyjątkowy klimat na Twoim tarasie czy w ogrodzie, rozświetlając nocny mrok przyjemnym, ciepłym płomieniem. Bezpieczne rozwiązania dla każdego! Gdy płomień zgaśnie, np. z powodu mocnego wiatru, ogrzewacz odcina dopływ gazu. Zasilany jest butlą gazową, którą montuje się wewnątrz konstrukcji.  To rozwiązanie nie tylko wpływa na estetykę, ale też chroni przed niechcianym naruszeniem źródła zasilania.

Ogrzewacze oprócz praktycznego zastosowania, zdobią przestrzenie, w których zostają umieszczone. Ogrzewacze gazowe nie pylą i nie brudzą znajdujących się obok przedmiotów. Bez względu na to, czy umieścisz ogrzewacz na tarasie, balkonie czy ogrodzie, nie będzie on produkował żadnych zapachów i dźwięków. Korzystanie z tych urządzeń to czysta przyjemność!