Moderndom

Kominki na drewno Kratki

KOMINKI NA DREWNO KRATKI

Oferujemy efektywne, ekonomiczne i ekologiczne wkłady kominkowe: powietrzne i z płaszczem wodnym. Do rąk naszych Klientów trafiają produkty zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, wykonane z wysokogatunkowej stali i żeliwa, skrupulatnie przebadane w nowoczesnym laboratorium. Nasze kominki na drewno, dzięki systemowi Dystrybucji Gorącego Powietrza lub płaszczowi wodnemu, pozwalają doprowadzić ciepło do wybranych pomieszczeń w budynku.

Znajdujące się w naszej ofercie wkłady kominkowe na drewno powietrzne charakteryzują się nie tylko wysoką jakością materiałów, ale i efektywnością. Z pewnością wśród naszych produktów znajdziesz ten, który z łatwością dopasujesz do stylu swojego wnętrza. Nasze wkłady zostały zaprojektowane przez najlepszych specjalistów, których zadaniem było zwiększenie efektywności spalania i rozprowadzenia po Twoim domu powstałego ciepła. Wiele wkładów powietrznych zostało wyposażonych w dużą komorę spalania z Acumotte – praktyczny system otworów, który ma na celu przede wszystkim lepszą akumulację ciepła oraz podwyższenie temperatury we wnętrzu kominka. Dodatkowo posiadają regulacje dopływu powietrza i nóżek, co ułatwi wypoziomowanie wkładu.

Żeliwne wkłady kominkowe powietrzne otrzymały ruchomy wylot spalin. Dzięki tej wygodnej opcji, może on być skierowany zarówno do tyłu, jak i do góry. Wybrane linie posiadają też tzw. system dopalania spalin. Z jego pomocą możesz ograniczyć emisję szkodliwych substancji do środowiska. Większość wkładów kominkowych na drzewo nadaje się do domów z rekuperacją. 

Nasze wkłady ko,inkowe to wyjątkowy styl. Każdy produkt został zaprojektowany w taki sposób, by zdobić przestrzeń Twojego wnętrza. Dobierz odpowiedni model dla siebie, a z pewnością będzie stanowił oryginalny dodatek, który stworzy w Twoim domu przyjemny klimat. Za sprawą zewnętrznej szyby dekoracyjnej dany wkład kominkowy na drzewo nada wnętrzu nowoczesny wygląd. Co więcej, optycznie powiększy ona front wkładu.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA.