Moderndom

Kominki na drewno Hoxter

KOMINKI NA DREWNO HOXTER

Nasza firma i nasza filozofia

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Brno, na łonie natury, a jednocześnie w łatwo dostępnym miejscu. Rozwój, konstrukcję, produkcję i dystrybucję naszych produktów zapewnia około 100-osobowy zespół pracowników. W trzech połączonych halach odbywa się przygotowanie, produkcja, montaż produktów i logistyka. Część administracyjna ma obszerne zaplecze szkoleniowe dla klientów i miejsca odpoczynku dla pracowników.

Współpracujemy tylko z ekspertami w tej dziedzinie czyli firmami montującymi kominki, co gwarantuje, że najlepszy produkt zostanie zainstalowany w najlepszy sposób. Zdecydowaliśmy się na selektywną dystrybucję przez sieć przeszkolonych partnerów. Tworzy to osobistą relację między producentem a klientem, opartą na zaufaniu i szacunku, które są fundamentem naszej filozofii.

Nie podążamy za obecnym trendem wytwarzania produktów o krótkim okresie użytkowania. Nasze produkty są solidne, wykonane z materiałów najwyższej jakości i są w stanie wytrzymać długotrwałe intensywne użytkowanie i duże obciążenia. Nie wytwarzamy problemy, wytwarzamy Hoxter.

Droga od pierwszego pomysłu do gotowego produktu jest długa. W międzyczasie miną długie miesiące intensywnego rozwoju i obszernych testów. Dokładamy wszelkich starań, aby nie przeoczyć nawet najmniejszych szczegółów. Projektując nowy lub wprowadzając innowacje do istniejącego modelu, stosujemy jak najwięcej innowacji i nowych rozwiązań, co przyczyni się do jeszcze większego komfortu użytkowania. Do celów testowych z własnych laboratoriów, w których każdy produkt przechodzi długi cykl testów przed wprowadzeniem na rynek.

Jesteśmy pewni naszych produktów i jesteśmy gotowi wspierać Cię, gdy tylko będziesz nas potrzebować. Wszystkie zgłoszenia serwisowe są rozpatrywane w ciągu kilku dni. Obsługę klienta zapewnia wyszkolony technik serwisu lub bezpośrednio pracownik naszej produkcji, który doskonale zna nasze produkty. Każda pomoc serwisowa jest dokładnie analizowana, abyśmy mogli znaleźć i wyeliminować możliwą przyczynę.

Materiały i technologie

Nawet najmniejsza część ma swoje miejsce i funkcję. Tworzymy produkty wysokiej jakości dzięki wysokiej jakości użytych materiałów i cennej ludzkiej pracy. Koncentrujemy się na potrzebach użytkowników i precyzyjnemu wykonaniu szczegółów. Właśnie dlatego produkty Hoxter spełniają najwyższe wymagania jakościowe i oferują maksymalny komfort użytkownika.

Korpus kominków jest wykonany ze stali odpornej na wysokie temperatury stosowanej do zbiorników ciśnieniowych i rurociągów, które są przeznaczone do pracy w środowisku o wysokiej temperaturze. W przeciwieństwie do standardowej stali konstrukcyjnej stal żaroodporna jest wzbogacona chromem i niklem. Zapewnia to długą żywotność i stabilność mechaniczną przy obciążeniu termicznym.

Wszystkie drzwi są wyposażone w specjalne szkło ceramiczne, które z łatwością wytrzymuje wysokie temperatury w kominku. Szkło jest również dostępne w wariancie z podwójnymi szybami. Podwójne szyby poprawiają właściwości izolacyjne drzwi i zmniejszają ilość ciepła emitowanego przez drzwi do pomieszczenia. Dzięki temu zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń o niższym zapotrzebowaniu na energię. W 2012 roku Hoxter jako pierwsza firma na rynku wprowadziła podwójne szyby do drzwi narożnych, w których obie szyby są gięte.

Farba stosowana przez nas do elementów wizualnych UHT-HYDRO o odporności 600 st. C należy do czołówki wśród materiałów powierzchniowych. Utwardza się natychmiast po aplikacji w temperaturze pokojowej, jest więc wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie wytwarza niepożądanego zapachu podczas pierwszego rozpalenia. Elementy zabudowane w kominku są również pokryte bardzo trwałą farbą UHT 600.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA.