Moderndom

Kominki na drewno Hajduk

KOMINKI NA DREWNO HAJDUK

Wkłady konwekcyjne i z płaszczem wodnym

Dysponujemy dwoma rodzajami wkładów kominkowych: konwekcyjnymi i z płaszczem wodnym, które dzielą się na konkretne podrodzaje. W zależności od rodzaju nasze wkłady mogą współpracować z powietrznym systemem ogrzewania lub wodną instalacją centralnego ogrzewania. Dlatego też zastosowanie wspomnianych systemów sprawia, że wkład kominkowych może być podstawowym lub dodatkowym źródłem ciepła w domu. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wkłady kominkowe różnią się między sobą wieloma elementami. Między innymi są to: rozmiar i kształt drzwiczek, sposób otwierania, wykończenie. Dodatkowo zróżnicowany podział mocy sprawia, że wkłady są dostępne do różnego typu pomieszczeń. Dzięki szerokiej gamie produktów wysokiej jakości, możemy również poszczycić się znacznym gronem zadowolonych użytkowników. Dlatego też nasze wkłady spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Certyfikowane wkłady kominkowe

Nasze wkłady to produkty nowoczesne i wykonane przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu świetnie się prezentują i są bardzo bezpieczne. A przede wszystkim powstały z najwyższej jakości materiałów. Dlatego też cechuje je wysoka odpornośc, trwałość i wytrzymałość. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają również certyfikaty z niemieckich i polskich doświadczonych Instytutów Badawczych. Dzięki temu uzyskane wyniki pozwoliły do oznaczania naszych wkładów symbolem CE oraz do sprzedaży ich na terenie całej Europy. Z tej możliwości rzeczywiście korzystamy – nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach Europy.

Niezawodne i oszczędne ogrzewanie

Wkłady kominkowe Hajduk posiadają liczne innowacyjne systemy i mechanizmy. Sprawiają one, że korzystanie z nich jest łatwe, wygodne i przyjemne. Dedykowane doprowadzenie świeżego powietrza w połączeniu ze skutecznym systemem odprowadzania spalin zapewnia czystość spalania, większą sprawność i ekologiczne użytkowanie. Z pewnością dodatkowym atutem wkładów kominkowych z płaszczem wodnym jest mechanizm który odprowadza maksymalną ilość ciepła ze spalin. Dlatego też instalacja wkładu wodnego to dodatkowy odzysk ciepła i zmniejszenie ogólnych kosztów za ogrzewanie budynku.

Nowoczesny design wkładów kominkowych

Nasze wkłady kominkowe posiadają solidne i stabilne konstrukcje stalowo-szamotowe, dzięki którym działają niezawodnie przez wiele lat. Solidna konstrukcja idzie w parze z nowoczesnym wyglądem wkladów kominkowych. Ponieważ nowoczesny design stanowi ogromną zaletę naszych produktów, dzięki niemu świetnie komponują się z każdą aranżacją wnętrza.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA.