Moderndom

Kominki na drewno Defro Home

KOMINKI NA DREWNO DEFRO HOME

Drewno jest czystym, odnawialnym paliwem, które można produkować samodzielnie, bez uzależnienia od zewnętrznych dostawców ani martwienia się o kończące się złoża paliw kopalnych takich jak węgiel czy gaz. Ponadto, drzewa podczas swojego cyklu życia, ale także w procesie spalania, są neutralne dla środowiska pod względem emisyjności dwutlenku węgla.

Powietrzne wkłady kominkowe

Nie tylko ogrzeją Twój dom, ale także stylowo wypełnią wnętrza ogrzewając je nastrojowym. Do tego będą sercem rodzinnych spotkań, romantycznych kolacji oraz tłem wieczornych rozmów i opowieści. Nasze kominki są przeznaczone specjalnie dla osób, które kochają naturalny ogień. Wkłady kominkowe DEFRO to zarówno dzikość serca, jak i spokój, wicher namiętności i bryza bezpieczeństwa. A to wszystko zamknięte w ponadczasowej, klasycznej formie.

Kominki do zabudowy wykonane są z wysokiej jakości stali i posiadają innowacyjny system zamykania drzwiczek. Autorska konstrukcja paleniska z dwoma deflektorami wydłuża drogę spalin, co wspomaga równomierne rozłożenie ciepła i powoduje niższą emisję zanieczyszczeń, a system Multiflow precyzyjnie doprowadza powietrze do spalania. Urządzenia dostępne są w wielu wersjach przeszkleń i zamykania drzwiczek, m.in. gilotynowe, dwustronne i z trójstronną wizją ognia.

Wodne wkłady kominkowe

To niezawodne i solidne źródło ciepła do Twojego domu. Wybierając te urządzenia stawiasz nie tylko na wysoką wydajność, ale także ekologię. Dodatkowo łączą one w sobie nowoczesność, wygodę użytkowania, a także styl i elegancję.

Kominki z płaszczem wodnym Defro Home charakteryzują się wysoką sprawnością wykorzystywaną w instalacji ogrzewania oraz podgrzewaniu wody użytkowej. Urządzenia skierowane są do odbiorców ceniących odpowiedzialne podejście do utrzymania stabilnego źródła ciepła, w połączeniu z troską o środowisko. Jednocześnie pragniemy inspirować tych użytkowników, którym zależy na podążaniu najnowszymi trendami.

Wkłady wodne marki Defro zostały stworzone do intensywnego palenia. Zastosowana w nich technologia, wykorzystuje ciepło, które daje nam kominek, aby podgrzać wodę i zasilić instalację centralnego ogrzewania. Kominki z płaszczem wodnym są ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł ciepła, tym niemniej współpracują z kotłami, piecami, pompami ciepła i innymi urządzeniami grzewczymi i systemami solarnymi.

Wszystkie produkty znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA.