Moderndom

Kominki gazowe Kratki

Kominek z wkładem gazowym to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które nada wyjątkowego blasku całemu pomieszczeniu. Aby osiągnąć taki efekt, nie musisz poświęcać ba tej dużej ilości czasu, to wygoda użytkowania. W odróżnieniu do innych rodzajów urządzeń, kominek gazowy możesz zainstalować niemal w każdym miejscu. 

Gdy projektujesz nowy dom, nie musisz budować specjalnego komina pod wkład gazowy. Wystarczy podłączyć go do systemu koncentrycznego z rurami wykonanymi ze stali. Jest to możliwe z powodu użycia do opalenia paliwa innego niż w kominkach tradycyjnych. Z tego powodu nie musisz też czyścić paleniska z pyłu czy innych odpadków ze spalania.

Kominek gazowy to produkt dla każdego!

Wkład kominkowy gazowy to komfort i wysoka dbałość o estetykę. Teraz nie musisz szukać dedykowanej przestrzeni w domu, na której będziesz przechowywał drewno do opalenia kominka. Tymi urządzeniami sterujesz za pomocą włącznika, bez potrzeby wcześniejszego rąbania drwa na deszczu czy przygotowywania paleniska. Teraz możesz korzystać z przyjemnego ciepła i światła prawdziwego ognia, właściwie nie poświęcając na to żadnego wysiłku. Jednocześnie wyjątkowy projekt każdego z kominków gazowych pozwala skupić się właśnie na wysokich walorach estetycznych, jakie daje nam ogień. 

Piękno i prostota w jednym. Kominek gazowy to połączenie naturalnego piękna i minimalizmu. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by płomień idealnie wkomponowywał się w starannie wykonaną konstrukcję każdego urządzenia. Dzięki temu to właśnie ogień jest na pierwsszym planie. Przyjemna, horyzontalna wizja ognia upodobni kominek z wkładem gazowym do dzieła sztuki, które doda blasku całemu pomieszczeniu.

Koszt eksploatacji

Ogrzewanie gazem nie musi być drogie. Prawidłowo wykonana instalacja minimalizuje zużycie gazu.
Dzięki sterowaniu pilotem oraz możliwości regulacji płomienia, kominek gazowy zużywa tyle energii, ile w danej chwili potrzebujesz.
Rozpalanie i wygaszanie kominka to tylko jedno przyciśnięcie pilota.

Koszt instalacji

Zabudowa kominka nigdy nie była tak prosta. Dzięki nowoczesnej formie, kompaktowym rozmiarom i przemyślanej konstrukcji nie trzeba się martwić o wykonanie skomplikowanych zabudów. Dedykowane systemy kominowe oraz kanały dolotowe dają dowolność w ustawieniu i montażu kominka.

Dlaczego kominek gazowy? Rozwiązanie przyszłości dostępne już dziś!

BEZPIECZEŃSTWO
Zautomatyzowany proces rozpalania, brak dostępu do komory spalania, czujnik termopary i zawory regulujące automatycznie wygaszą kominek, jeśli wykryją choćby najmniejsze odstępstwo od normy.

JAKOŚĆ
Precyzja maszyn i doświadczenie naszych pracowników dają gwarancję, że każdy kominek wykonany jest z najwyższą jakością i starannością, byś mógł się nim cieszyć przez długie zimy.

WIZJA OGNIA
Kochamy to co robimy, dzięki temu nasze kominki łączą w sobie wszystko co najlepsze pozwalając Ci cieszyć się bajeczną wizją ognia bez ograniczeń.

EKOLOGIA
Ostatni, a zarazem najważniejszy aspekt, dla którego stworzyliśmy kominki gazowe, to dbałość o środowisko i troska o przyszłe pokolenia. Tworzymy nasze produkty tak, aby w trakcie produkcji, jak i użytkowania pozostawiały po sobie jak najmniejszy ślad w środowisku, a jednocześnie pozwalały cieszyć się i ogrzewać prawdziwym kominkiem. 

Komfort

Kominki gazowe to całkiem nowe spojrzenie na kwestię eksploatacji i użytkowania kominka. Rozpalanie za pomocą pilota oraz aplikacji na telefonie lub tablecie, zwiększanie płomienia lub jego zmniejszanie, brak popiołu, dokładania drewna oraz czyszczenia szyby sprawiają, że jest to rozwiązanie dla każdego.

 

Komfort i bezpieczeństwo! Każdy element zabudowy dobrany z myślą o użytkowniku

STEROWANIE MERTIK MAXITROL
Rozwiązanie, które zastosowaliśmy, to sprawdzony system. Zapewnia nam pewność i niezawodność, a jednocześnie dając nieograniczone możliwości sterowania.

FRONT Z CERAMIKĄ SCHOTT ROBAX
Stosowana w naszych wkładach ceramika dzięki bardzo niskiej rozszerzalności cieplnej wytrzymuje nawet ekstremalnie wysokie temperatury do 760 st, a także szoki termiczne.

SYSTEMY KOMINOWE
Nowej generacji system kominowy optymalizuje wydajność pracy instalacji i może być użyty podczas budowy nowych domów jednorodzinnych oraz do modernizacji istniejących budynków, w których stawia się za cel ograniczenie zużycia energii i kosztów związanych z ogrzewaniem.

Jak powstanie Twój kominek? Dbamy o to, by na każdym etapie budowy kominek był wykonany z najwyższą starannością.

POMIAR
Przeszkolony fachowiec z naszego sklepu sprawdzi i dobierze kominek tak, aby sprostał Twoim wymaganiom i warunkom w jakich będzie pracował.

PROJEKT
Kominek potrafi inspirować, zachwycać, koić nerwy, relaksować tworząc centrum domowego ogniska. W połączeniu z przemyślanym projektem zabudowy będzie stanowił ponadczasowa dekorację.

MONTAŻ
Szybka i fachowa obsługa sprawi, że wprowadzenie kominka do domu nie będzie spędzać Ci snu z powiek.