Moderndom

Kominki gazowe DRU

Kominki gazowe DRU

Produkty firmy DRU charakteryzują się niewielkim zużyciem energii, wysoką sprawnością i są przyjazne dla środowiska. Urządzenia te wyróżniają się łatwością użytkowania. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku by móc cieszyć się piękną wizją ognia. Poprzez aplikację Eco Wave możliwe jest zdalne sterowanie kominkiem. Dodatkowe funkcje programu pozwalają m.in. na indywidualne ustawienie płomieni w palenisku. Topowe modele wyposażone są w palnik Honeywall, który pozwala oszczędzić pobór gazu aż do 50%. Palnik ten umieszczony jest w taki sposób, aby płomień z niego wydobywający się okalał drewno.

Antyrefleksyjna szyba sprawia, że wizja ognia wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Zastosowane szkło jest tak przeźroczyste, że ciężko uwierzyć, iż fizycznie się tam znajduje.

Dodatkowo wybrane modele mogą być wyposażone w tzw. Ceraglas Schwarz. Jest to specjalne czarne lustro, znajdujące się w tylnej części paleniska, które podwaja wizję płomieni.

Kominki gazowe DRU to jedne z najlepszych produktów tego typu dostępnych na rynku. Charakteryzują się wysoką wydajnością i niepowtarzalnym stylem. Kominki DRU posiadają certyfikat CE co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska.

Wkłady kominkowe DRU to produkty najwyższej klasy zapewniające poczucie bezpieczeństwa i dające wrażenie przytulności. Proponowane wkłady kominkowe charakteryzuje mnogość wariantów, szeroki wybór kształtu szyb oraz liczne wykończenia frontów drzwiowych.P

Spartherm to strzał w dziesiątkę! To nas wyróżnia:

Usługa od A do Z. W Sparthermie klient znajdzie wszystko, co jest potrzebne do budowy konika lub pieca. Dzięki temu nie musi jeździć od firmy do firmy.

Doświadczenie i zaufanie klientów. Działamy na rynku od 1996 roku.

Obsługa. Fachowa i niezobowiązująca. Stawiamy na ogromną wiedzę, doświadczenie oraz wysoką kulturę osobistą naszych doradców. 

Szacunek dla czasu klienta. Działamy bardzo szybko i z datą realizacji.

Jakość. Najwyższa jakość. Oferujemy wyłącznie produkty z materiałów najnowszej generacji: bezpiecznych i trwałych.

Stylistka wkładów kominkowych i pieców niesamowita.

Szkolenia Spartherm. Dzielimy się wiedzą w celu rozwoju branży kominkowej.

Rodzina Spartherm. Po zarejestrowaniu produktu Klient Spartherm otrzymuje poszerzoną gwarancję i prezent.