Moderndom

Kominki gazowe Bellfires

Barbas Bellfires jest wiodącym producentem kominków na drewno i gaz, z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji najlepszych kominków.

Kominki te potrafią zadziwić. Wpatrując się w płomienie można pozwolić myślom odpłynąć. Ciesz się świetnym doznaniem ognia w produktach stworzonych z wyczuciem stylu, kunsztu i dbałością o szczegóły.

Stworzony by zadziwiać

W przeszłości głównym celem kominka było ogrzewanie domu. W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na atmosferę. Tańczące płomienie i ciepło ognia tworzą magiczne uczucie. Takie właśnie kominki Barbas Bellfires produkuje we własnych warsztatach od 1976 roku.

Kominek gazowy czy na drewno

Podczas gdy kominek na drewno tworzy prawdziwe wrażenie ogniska, to kominek gazowy wygrywa pod względem prostoty w obsłudze. Jedno naciśnięcie przycisku i masz ogień. Oba rodzaje mają swoje wady i zalety, a my chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru.

Stwórz atmosferę

Kominek wspaniale prezentuje się w każdym domu. Obecnie możliwości są nieograniczone. Produkty Barbas Bellfires tworzone są zawsze z dbałością o szczegóły. W naszej bogatej kolekcji zawsze znajdziesz kominek pasujący do Twojego stylu i wnętrza.

Mamy dokładnie to, czego potrzebujesz: wybierzesz coś modnego czy wolisz prosty, klasyczny styl

Przykładowe aranżacje część 1

Jak wygląda ogień w kominku gazowym?

Jest prawie nie do odróżnienia od prawdziwego drewna. Ma jednak szereg zalet w porównaniu z kominkiem na drewno. Z kominkiem gazowym możesz wybrać, który ogień najlepiej pasuje do Twojego gustu lub obecnego nastroju. Kominki Bellfires mają podwójne palniki, nastrojowe oświetlenie oraz różne opcje palenia.

Podwójny palnik 

Ma dwie różne opcje mocy ognia. Pierwszy poziom wykorzystuje się w leniwy, jesienny wieczór. Natomiast drugi, o większym natężeniu, podczas zimnych, zimowych chwil.

Jeśli wyłączysz jeden z palników, moc zmniejszy się o ok. 40%. Mniej ciepła, ale również mniejsze zużycie gazu. Co najważniejsze, nie odbiera to atmosfery kominka – płomienie są tak samo wysokie i żywe mimo działania w trybie oszczędzania energii.

Oświetlenie otaczające

Oświetlenie można zainstalować pod palnikami, aby zapewnić dodatkowy efekt. Intensywność światła można regulować za pomocą pilota. Dzięki specjalnemu zestawowo dekoracji: węgielki, szkło dekoracyjne i popiół, wygląda bardzo prawdziwie.

Cztery rodzaje palników:

  • MagniFire – obraz ognia 3D
  • Premium Fire – palniki wbudowane w ceramiczne polanka
  • Line Fire – dwa długie palniki, umieszczone z przodu i z tyłu wkładu
  • Center Line – ogień jest wyśrodkowany

Przykładowe Aranżacje Część 2

Wygoda przede wszystkim. Kominki gazowe Bellfires włączasz i wyłączasz jednym przyciskiem (w niektórych przypadkach za pomocą aplikacji). Gdy kominek masz podłączony do sieci gazowe, masz stały dopływ paliwa.

Ważne jest również to, że wizja ognia jest prawie nie do odróżnienia od kominka na drewno.

Kominek gazowy ma dużą moc, a także masz duży wpływ na wygląd zewnętrzny. Oprócz dodatków, wyłożenia wnętrza możesz w szybko sposób zmieniać wizję ognia.

Bez względu na to, jaki kominek gazowy wybierzesz – do zabudowy lub wolnostojący, jest on zawsze bezpieczny. Właściwie nigdy nie wchodzisz w kontakt z ogniem. A dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, kominki Bellfires mają długą żywotność. Dzięki wysokiej mocy nie dochodzi do strat ciepła.