Moderndom

Kominki Elektryczne

Firma Moderndom Tomasz Kwiatkowski oferuje kominki elektryczne  premium firmy Dimplex

Kominki elektryczne , wystepuja jako kasety do zabudowy ( indywidualna zabudowa , wykonana z dowolnego materiału wykończeniowego, równiez zajmujemy sie projektowaniem i wykonaniem usługi od A-Z ) 

Gotowe zabudowy, nowoczesne oraz portalowe.

Bogaty wybór urządzeń  , zadowoli  niejedne wnętrze naszych domów, mieszkań , apartamentów, hoteli. itp.

Wszystkie mozliwości urządzeń firmy Dimplex   można zobaczyc na żywo  w salonach kominkowych Moderndom Kraków, Trzebinia

Kominki elektryczne mogą być montowane lub ustawiane w niemalże każdym pomieszczeniu.

Posiadamy w ofercie miedzy innymi  kominki elektryczne firmy Dimplex

Firma Dimplex  stworzyła 4 rodzaje płomiemi

1. Optiflame

Opatentowana technologia Optiflame® tworzy obraz płomieni migoczących delikatnie nad paleniskiem, które pojawiają się w wyniku światła obijającego się w ruchomych lusterkach. W wybranych modelach istnieje możliwość regulacji ich intensywności oraz barwy. Ponadto, wnętrze niektórych kominków można udekorować wedle własnego gustu i uznania, wykorzystując do tego materiały inne niż te dostarczone wraz z urządzeniem. Umożliwia to nadanie indywidualnego charakteru danemu modelowi oraz dopasowanie go do aranżacji wnętrza.

2. Optimyst®

 

Innowacyjna technologia Optimyst® wykorzystuje ultradźwięki do wytwarzania pary wodnej, która podświetlona daje efekt „płomieni” oraz dymu unoszącego się lekko w górę paleniska. Ta zdumiewająca iluzja ognia to wynik połączenia dwóch elementów: energooszczędnego oświetlenia LED i mgiełki wodnej. Ta ostatnia przyczynia się również do utrzymania pożytecznej dla zdrowia wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Kominki Optimyst® nie wymagają skomplikowanego montażu i są niekłopotliwe w obsłudze.

3. Opti-Virtual

Ta opatentowana technologia uzyskiwania płomienia bazuje na połączeniu obrazu prawdziwego ognia, wyświetlanego na wysokiej rozdzielczości ekranie LCD i techniki iluzji zwanej „duchem Peppera”. Technika ta polega na wykorzystaniu luster, które ustawione w stosunku do siebie pod odpowiednim kątem, zwielokrotniają wyświetlany na nich obraz. Dzięki temu zabiegowi palenisko wydaje się niezwykle przestrzenne, a płomienie zyskują iluzję trójwymiarowości. Wrażenie naturalności dodatkowo akcentuje dźwięk trzaskających polan dobiegający z głośników.

4. Revillusion

Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia. Wnętrze kominka z naturalnym wzorem cegieł oraz śladami sadzy (ThruView™) w połączeniu z dużymi polanami (Realogs® Plus) sprawia, że palenisko wygląda wyjątkowo naturalnie. Zmianę barwy realistycznie iskrzących się płomieni, regulację ich jasności i intensywności migotania umożliwia pilot zdalnego sterowania. Światło kominka można zatem z łatwością dopasować do stylu wnętrza, atmosfery, która w nim panuje, jak również do otaczającego oświetlenia.