System centralnego odkurzania SACH został zaprojektowany aby polepszyć jakość Twojego życia. Jego działanie jest bardzo proste i opiera się na jednostce centralnej odkurzacza umiejscowionej zwykle z dala od zamieszkałej części domu (w garażu, piwnicy itp.). Jednostka centralna podłączona jest do gniazd ssawnych rozmieszczonych strategicznie po domu i zainstalowanych na sieci rur PVC.

W momencie podłączenia węża do jednego z gniazd ssawnych, odkurzacz centralny włącza się automatycznie w wyniku przesłania niskonapięciowego sygnału elektrycznego. Sieć rur PVC zwykle przebiega w podłodze, stropie, poprzez ściany, szafki, podobnie do innych instalacji.

CZYSTOŚĆ

Konwencjonalne odkurzacze usuwają brud, ale jego część przedostaje się z powrotem do mieszkania w postaci kurzu. W systemach centralnego odkurzania SACH taka sytuacja nie ma miejsca, gdyż kurz transportowany jest siecią rur PVC do jednostki centralnej.

CISZA

Ponieważ jednostka centralna odkurzacza jest umiejscowiona poza strefą przebywania, problem hałasu należy do przeszłości. Dlatego też system centralnego odkurzania SACH może być używany w pomieszczeniach, gdzie ktoś śpi, czyta, słucha muzyki itd.

KOMFORT / PRAKTYKA

Po podłączeniu węża do gniazda urządzenie jest gotowe do pracy. Wystarczy włączyć przełącznik w rękojeści węża. Lekki i giętki wąż pozwala czyścić szybciej. Nie musisz dźwigać ciężkich przenośnych odkurzaczy.

EKONOMICZNOŚĆ I MOC

System centralnego odkurzania SACH jest inwestycją ekonomiczną i często wykorzystywaną przez deweloperów nieruchomości. System SACH posiada 2-3 krotnie większą moc czyszczącą niż konwencjonalny odkurzacz.

Czytaj więcej

© Copyright Modern Dom